O mnie

Kancelaria Radcy Prawnego Kamila Filipskiego świadczy wszechstronną pomoc prawną na rzecz Klientów indywidualnych i biznesowych.

 

Moją specjalnością są sprawy z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego oraz prawa pracy i prawa gospodarczego. Doświadczenie w tych dziedzinach zdobywałem podczas wieloletniej pracy zawodowej zarówno z klientami w kraju jak i zamieszkującymi na stałe za granicą. 

 

Szczególnym zainteresowaniem darzę sprawy dotyczące mobbingu, dyskryminacji oraz molestowania w stosunku pracy.

 

Zaowocowało to stworzeniem bloga na który Państwa serdecznie zapraszam:

http://mobbing-dyskryminacja-molestowanie.pl/ 

 

Od lat zajmuję się również kompleksową obsługą Wspólnot i Spółdzielni Mieszkaniowych.

 

Wierzę, że kluczem do sukcesu jest bliska współpraca z klientem, dlatego też dbam aby podczas naszych spotkań uzyskali Państwo odpowiedź na każde pytanie związane ze sprawą. Zlecając prowadzenie sprawy mają Państwo gwarancję stałego kontaktu i pełnej informacji o aktualnym stanie sprawy. 

 

Dużą wagę przywiązuję również do zasad etyki zawodowej, zwłaszcza obowiązku działania na korzyść klienta oraz bezwzględnego dochowania tajemnicy zawodowej co do powierzanych mi przez Państwa informacji. Staram się aby za profesjonalizmem i jakością  usług podążała również przystępna cena, dlatego stosuję elastyczny sposób rozliczeń, dopasowany do potrzeb i możliwości każdego klienta.


W szczególnych sytuacjach istnieje możliwość rozłożenia zapłaty na kilka rat lub przesunięcia w czasie.

 

Cena porady prawnej uzależniona jest od skomplikowania tematu, wycena dokonywana jest po wstępnej  rozmowie z klientem.