Prawo pracy

Radca prawny Kamil Filipski, którego specjalnością jest prawo pracy, świadczy swoje usługi w Kancelarii znajdującej się w mieście Olsztyn. Do zadań radcy prawnego należy reprezentowanie zarówno pracowników, jak i pracodawców w sprawach o:

 

Do szczególnych zainteresowań radcy prawnego Kamila Filipskiego należą sprawy dotyczące dyskryminacji, molestowania oraz mobbingu – takich zachowań stanowczo zabrania zarówno etyka, jak i prawo pracy. Kancelaria radcy prawnego, której siedzibą jest Olsztyn, prowadzi blog dotyczący dyskryminacji, molestowania i mobbingu w pracy, który znaleźć można pod adresem: http://mobbing-dyskryminacja-molestowanie.pl/. Z bloga dowiedzą się Państwo podstawowych informacji na temat tych zagadnień, a także zapoznają się ze skutkami prawnymi, jakie mogą zostać wyciągnięte z tego typu postępowania.

 

Dobre rozwiązanie sprawy przez prawnika lub radcę prawnego, zajmującego się specyficzną dziedziną, jaką jest prawo pracy, zależy od zaangażowania obu stron i obdarzenia radcy pełnym zaufaniem. Olsztyn jest miastem, do którego przyjeżdża coraz więcej osób w poszukiwaniu pracy. Niestety dość często zdarza się, że trafiają one na nieuczciwych pracodawców, którzy wykorzystują ich nieobycie ze stolicą. Radca prawny lub prawnik, któremu nieobce jest prawo pracy, zobowiązany jest do pomocy osobom zgłaszającym się z wyżej wymienionymi sprawami, zgodnie z etyką zawodową. Radca prawny Kamil Filipski walczy o to, by Olsztyn stała się miastem bezpiecznym dla pracowników, niezależnie od ich pochodzenia oraz statusu społecznego.

 

Kancelaria zajmuje się również przygotowywaniem i opiniowaniem dokumentacji pracowniczej, takiej jak m.in. umowy o pracę i regulaminy pracy. Ponadto, radca prawny reprezentuje pracowników lub pracodawców w sądzie w sprawach z zakresu prawa pracy oraz zajmuje się negocjowaniem warunków pracy z pracodawcą w imieniu pracowników. Należy pamiętać, że prawo pracy obowiązuje obie strony, które mogą szukać pomocy prawnej w mieście Olsztyn, przy ulicy Kętrzyńskiego 1B lok. 3, 10-506 Olsztyn, gdzie radca prawny Kamil Filipski świadczy swoje usługi. Istnieje również możliwość dojazdu do klienta po wcześniejszym ustaleniu terminu.